Jak dobrze wiecie forum kolokwialnie mówiąc walnęło. Cóż, zdarza się. Powodów było kilka, żeby wyjaśnić to jak najbardziej skrótowo, to powiem, że uszkodzeniu uległa baza danych, której zły stan pogłębiał się od konwersji z dwa lata temu. Uszkodzone kodowanie i wiele innych nie pozwoliło nawet na efektowne wgranie kopii zapasowej. Jedyne co mogę Wam teraz obiecać, to że takowa sytuacja się nie powtórzy, a plusem zaistniałej sytuacji jest tym razem w pełni działające kodowanie tak więc będzie można używać wszystkich polskich znaków (polski cudzysłów, myślnik, etc., wcześniej występowały chociażby błędy podczas kopiowania czegoś z worda na forum – teraz coś takiego nie będzie miało miejsca).

Mam jednak nadzieję, że w wyniku niedawnych wydarzeń i naszej rozmowy na IRC'u dostaniemy porządnego kopa i zaczniemy naprawdę działać na Forum, nie tylko w kwestii Sesjoopowiadania czy innych sesji, ale również w bardziej luźnych tematach. Powrócimy jak ten feniks odradzający się z popiołów!

Wykorzystując tę sytuację chciałbym Was prosić, żebyście zgłaszali jakieś błędy, czy też problemy przy funkcjonowaniu Forum. Było one stawiane od nowa, jeszcze trochę będę poprawiać, ale coś mogło uciec mojej uwadze. Również ważna sprawa – postanowiłem przy okazji zrobić przemeblowanie, tak więc proszę o sugestie czy własne propozycje nowych działów, nie tylko odnośnie Sesjoopowiadania, ale również całego Forum. Na dniach wszystko może się zmieniać.

Druga kwestia: mam w zasadzie wszystkie posty, jakbyście potrzebowali jakiś swoich KP, czy czegokolwiek innego to Wam podeślę najlepiej na IRC'u. Teraz czujcie się z powrotem jak u siebie w domu i do dzieła!