Sesje RPG
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Mieszany widok

Domyślnie Tawerna – sesja

Dobra, zabawę czas zacząć.
    Co myślicie o takiej luźnej sesyjce o charakterze humorystycznym? Cała akcja działaby się w jednej z otwartej całodobowo karczmy w Lorandii, skąd różnej maści pijacy i stali klienci potrafią siedzieć po kilka dni nie wychodząc z niej. Przedstawić śmieszne perypetie naszych bohaterów oraz innych bywalców tawerny. Całość ma być kompletnie niepoważna, prześmiewcza, satyryczna, wszystko z punktu widzenia z reguły pijanych osób, które pod wpływem delirium chcą nawet ratować świat, z trudem wstając z krzesła. Konwencja raczej w postaci krótkich postów.
    Bladolicy Wojownik.
    Niekwestionowany Mistrz Heroesów.
    Brat krwi shrike'a.

Junior Member

Domyślnie Odp: Tawerna – sesja

Jestem jak najbardziej za, ale można nieco poszerzyć, lub zmienić miejsce akcji Zamiast karczmy w Lorandii proponowałbym przenieść się nieco bardziej na północ i tam stworzyć tawernę z prawdziwego zdarzenia, gdzie wódka jest posiłkiem rozgrzewającym waleczne umysły do codziennych zajęć walenia innych po mordzie, a wyprawa po drewno może zakończyć się przemianą w lodowy słup Dałoby to nieco mrocznego klimatu, a chyba większość lubi odrobinę czarnego humoru

Junior Member Awatar Elthor

Czyli w skrócie: dzień jak co dzień
    Ale można popisać jakieś śmieszko-wysrywy

Junior Member

Jestem za, brakuje mi już śmiechujkowania na sesjach.

Spoko. Ja się w internetach pojawię najpewniej dopiero w czwartek i jutro wieczorkiem, to zrobię jakiś temacik i będzie trzeba pomyśleć o KP. ;)
    Bladolicy Wojownik.
    Niekwestionowany Mistrz Heroesów.
    Brat krwi shrike'a.

Super Moderator Awatar Sowistrzał

Można by coś dziabnąć.

//edyta

To jak, lecimy z tematem? Skoro sesyjka ma być luźna, możemy już coś pisać od czasu do czasu. I też jestem za przeniesieniem naszej karczmy na skutą lodem północ ; }
    Ostatnio edytowane przez Sowistrzał ; 04-06-17 o 22:55 Powód: bo tak

Uprawnienia umieszczania postów