Sesje RPG
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Junior Member

Domyślnie Konkurs pisarski

Z dniem dzisiejszym mam przyjemność zaprosić was do wspólnej zabawy, a dokładniej konkursu pisarskiego. W tym temacie wszyscy będą mogli wprowadzić pozostałych czytelników do swojej głowy, lecz tylko najlepszych wyróżnimy w drodze sprawiedliwego głosowania po wystawieniu odpowiedniej ilości prac w ankiecie. Nagrodą za to będzie skromny zrzut z gry, w której to wasza praca będzie tworzona. Każdą pracę zamierzamy odtworzyć, lecz potrzeba do tego czasu, zaś zwycięzców przeniesiemy do tematu w dziale grafik, wraz z opisem. Dla lepszego skatalogowania wszystkich prac poniżej napiszę wzór, który pozwoli na zachowanie odrobiny estetyki:

-Lokacja/Scena (W dużej mierze będziemy się skupiać na tym, co otacza autorów i bohaterów danej pracy, niż ich przygody, lecz nagrody przyznawane będą osobno za dany typ. Pamiętajcie jednak, aby w czasie opisu danej lokacji nie wprowadzać do niej żadnych akcji z bohaterami, gdyż z góry zaliczane to będzie do scen)
    -Tytuł (pomoże we wprowadzeniu i oznaczeniu pracy danego/ej autora/ki, np. "Upojna noc"-XY, "Miasto portowe"-XX)
    -Opis ( Zasada jest prosta. Im więcej szczegółów zamieścicie, tym większa szansa na wygraną. Jesteście oczami budowniczego. Piszcie, aż detale zaczną wam się wylewać z ekranu. Dla każdej pracy przewidziane jest obecnie max 5 zrzutów, więc nie przesadzajcie z ilością, ale nadrabiajcie jakością. Tyczy się to głównie scenopisarzy. Pomyślcie o tym, co ma otaczać waszych bohaterów niż to, co mają na owym obrazku robić, gdyż same zdjęcia was ograniczają. Najlepszym rozwiązaniem będzie jedna czynność na zdjęcie. Ilość screenów będzie rosła, jeśli rozkręcicie się na dobre). Zaczynamy!

Domyślnie Odp: Konkurs pisarski

Znaczy rozumiem, że mamy napisać jedynie jakiś zgrabny opis jakiejś lokacji i tego co się dzieje wokół? Nagrodą zaś będzie odtworzenie tejże właśnie w Warcrafcie III?
    Bladolicy Wojownik.
    Niekwestionowany Mistrz Heroesów.
    Brat krwi shrike'a.

Junior Member

Dokładnie Akk to miałem na myśli

Ja bym z chęcią coś napisał, tylko musisz podać termin do kiedy ostatecznie można oddać pracę, bo teraz jest sesja i nie wiem czy bym zdążył. ;) I dobrze byłoby gdyby osoby, które również będą oceniać i tworzyć te obiekty ujawniły się na forum – używasz liczby mnogiej, ale nawet nie wiadomo o kim tutaj mowa. :P
    Bladolicy Wojownik.
    Brat krwi shrike'a.

Junior Member

Termin oddawania prac nie jest ściśle określony, zważywszy na ilość osób :P Osoby przekładające na screena niebawem powinny się zarejestrować, a oceniać będziemy wspólnie. Po oddaniu kilku prac zrobię ankietę i każdy odda głos według własnego uznania (nawet na siebie) ;)
    Jeśli konkurs ma mieć termin, to proponuje 22 czerwca

Azi, ja jeszcze mam cały tydzień mam zawalony egzaminami do 23, więc do tego czasu na pewno nic nie napiszę. :P Chociaż samo zainteresowanie małe, lepiej zrobić konkurs, gdzie nagrodami mogą być bonusy do sesji IRC'owej chociażby.
    Bladolicy Wojownik.
    Brat krwi shrike'a.

Uprawnienia umieszczania postów